Eurostep podaje posadzki epoksydowe.

Firma Eurostep Poland to największy na rynku wytwórca systemów posadzkowych jak również producent żywic. Propozycja firmy to wysokiej jakości posadzki z żywic wykonane z różnego rodzaju materiałów, proponowane również do budownictwa mieszkaniowego, jak i na większe przestrzenie. Są to wskutek tego posadzki metakrylowe, epoksydowe, poliuretanowe, hybrydowe.

Firmę charakteryzuje polimocznik najwyższa jakość działalności. Dokonywane zadania cieszą się uznaniem, dlatego że są zawsze odporne i estetyczne. Poniżej można znaleźć przegląd proponowanych rodzajów posadzek.

Mrozoodporne powierzchnie, czyli kamienne dywany, to bardzo dobry patent na powierzchnię zarówno oryginalną jak i wytrzymałą. Są one nieprzemakalne, praktyczne, nie kurzą się oraz nadają się do użytkowania przez wiele lat. Kamienne dywany wytwarza się m.in. z żywicy .

Posadzki epoksydowe (w ofercie przedsiębiorstwa to np. Eurofloor RCWA, Eurofloor SL-R) to typ powierzchni, która najlepiej zdaje egzamin w magazynach jak również halach przemysłowych. Są one bardzo wytrzymałe, dlatego służą jako ochrona podłóg. Te posadzki przemysłowe muszą być najbardziej wytrzymałe, niepodatne na uszkodzenia, bo wyznaczają podstawę konstrukcyjną magazynów. Zastosowana do wytworzenia tego rodzaju powierzchni żywica powoduje, że posadzka będzie służyć przez długi czas.

Posadzki metakrylowe (np. Eurofloor Plexilith PUMA, Eurostep Roadmark) charakteryzują się głównie możliwością konserwacji i niedługim czasem utwardzania.

Posadzki z żywic są coraz częściej wykorzystywanym typem powierzchni. To dlatego, że są niepodatne na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne i na kurz. Zapraszamy do zamówienia posadzek wykonanych w najwyższej i prekursorskiej technologii.

eurostep posadzki