Detlon oferuje rozliczanie czasu pracy kierowców.

Usługi transportowe są podstawowym elementem prosperowania właściwie każdej działalności, tymczasem my jako zarządzający marką, nie zawsze jesteśmy w stanie monitorować aspekt logiczno-transportowego osobiście. Warto zaznaczyć, że tego typu kontrola w firmie jest zgodna z ustalonym prawem, jakie gwarantuje broni biznesu prywatnych oraz państwowych przedsiębiorstw, ale także bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracowników firm.

Zaprojektowano mnóstwo systemów służących do ewidencji pracowników, niemniej każdy z nich ma na celu nie tylko obliczanie czasu pracy kierowców, ale również koordynację całego przebiegu logistycznego w tym użytkowanie samochodów, ich dostępność, czy też zużycie paliwa.

Poczynania te,głównie opierają się na na sczytywaniu danych z kart kierowcy przynajmniej raz na niespełna 30 dni bądź w szczególnych przypadkach częściej. Instrument ten jest bardzo ważny, w przypadku gdy chodzi o organizowanie rozkładu i rozliczania czasu pracy kierowców. Daje także możliwość stworzenia indywidualnego rozkładu czasu pracy, w którym godziny rozpoczynania i kończenia etatu mogą ulec zmianie, a mimo wznowionego zaczęcia etatu w tej samej dobie, nadgodziny nie są naliczane.

Bardzo istotną kwestią w organizacji jest harmonogram a także rozliczanie czasu pracy kierowców. Dzięki harmonizacji pracy kierowców jesteśmy w stanie policzyć potencjalny czas potrzebny do realizacji transakcji, uwzględniający ilość ukończonych kilometrów oraz czas przeznaczony na odetchnięcie. Należy pamiętać aczkolwiek o tym, że plan a także czas pracy kierowców musi synchronizować się z normami obowiązującymi prawami na terenie naszego kraju oraz w Europie. Na ten przykład dobowy czas prowadzenia pomiędzy dwoma dziennymi okresami odpoczynku nie może trwać dłużej niż 9 godzin. Respektując te przepisy, mamy niemalże pewność funkcjonalnej pracy, w rezultacie także owocnych transakcji.