Ścianka szczelna idealnie i terminowo

PGTS, a więc po prostu Polska Grupa Techniczno Sanitarna, funkcjonuje w Sosnowcu, na terenie woj. śląskiego. Powierz nam pgts.eu ścianka szczelna poręczamy najlepsze dokonanie. W ofercie naszej firmy możecie Państwo odnaleźć wykonywanie:

– ścianek szczelnych

– robót ziemnych oraz rekultywacyjnych

– odwodnień terenu

– zewnętrznych sieci wodociągowych

– przyłączy domowych i obiektowych,

– instalacji sieci kanalizacji deszczowej

Ponadto możemy zaproponować wewnętrzne instalacje C.O i CWG, a także usługi w zakresie transportu bądź pogrążanie grodzic.

Fakty są takie, że PGTS to na ten moment jeden z lepszych wyborów w całym regionie jeżeli w rachubę wchodzą ścianki szczelne i cała reszta. Posiadamy znaczne doświadczenie, ogromną wiedzę, umiejętności, oprócz tego oczywiście dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Ciężko nie wspomnieć także o grupie pracowników, którzy najzwyczajniej w świecie są profesjonalnymi zawodowcami, dla których wszelkiego rodzaju roboty ziemne czy ścianka szczelna definitywnie nie stanowią jakiegokolwiek problemu.

W przypadku jakichś pytań dotyczących codziennej działalności naszej firmy, wystarczy zaznajomić się dokładnie z zawartością strony, chociaż naturalnie można także skontaktować się z nami. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!